Author: i***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful
顏色: Reloaded | 尺寸: 均碼
Price: HK$39.00
Original Price: HK$59.00
one-size
| Color | Reloaded |
| Finish | Glossy |
| Texture | Cream |
| 高度 | 2.8 cm |
| 長度 | 10.5 cm |
| 淨重 | 2.5 g |
| 寬度 | 2.8 cm |
| SKU | sb25070229250820368 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: i***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful
顏色: Reloaded | 尺寸: 均碼
Author: i***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful
顏色: Phase Shift | 尺寸: 均碼
Author: i***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🫶🏻🥰🫶🏻🥰🫶🏻🥰🫶🏻🥰🫶🏻🥰🫶🏻🥰🫶🏻
顏色: Reloaded | 尺寸: 均碼
Author: L***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色好看包裝完善外觀精美
顏色: Super Speed | 尺寸: 均碼